SERVICES

Girlandy świetlne

Kierując się estetyką i elegancją robimy wszystko, aby przyjęcie było wymarzone i niebanalne. Klimatyczne girlandy z żarówkamiw nieziemski i zjawiskowy sposób nadają nastrój każdej sali, ogrodzie. Ich delikatne światło daje bardzo czarujący efekt, a na zdjęciach wyglądają nieziemsko.

first dance
Read More

Fairy lights

Fairy lights inaczej lampki choinkowe to doskonała alternatywa dla girland z żarówkami. Ich delikatne światło nada uroku w tym szczególnym dniu. Dobrze oświetlona przestrzeń jest kluczem do stworzenia nastroju i bajecznej atmosfery.

dekoracja światłem, miejsce ceremoni
Read More

Neony

Neonowe napisy to jeden z najgorętszych i najfajniejszych ślubnych trendów na rok 2018/19. Jest to świetna alternatywna jako tło ceremonialne, za stołem Młodej Pary lub tło w kąciku z polaroidami. W swojej ofercie posiadamy kultowy napis „miłość” oraz „better together”.

Boho wedding
Read More

Strefa Chillout

Relaks w cieniu? Czemu nie! Tworzymy przestrzeń do relaksu i zabawy, która dopasuje się do każdego ogrodu. Z nami możesz złapać oddech, odpocząć na leżakach bądź tańczyć boso pod gołym niebem popijając lemoniadę. Dla wielbicielu stylu boho również się coś znajdzie!

wynajem leżaków, wynajem strefy chill
Read More

Litery z żarówkami

Litery świetlne to unikatowa forma aranżacji sali weselnej, łącząca oświetlenie wraz z dekoracją. Mogą służyć jako atrakcja, będąc równocześnie tłem do zdjęć. W swojej ofercie posiadamy napisy w różnych konfiguracjach jak i wielkościach.

napis świetlny miłość
Read More

Oświetlenie led

Dekoracja światłem w sali weselnej to najlepszy sposób na stworzenie znakomitej atmosfery do zabawy. To usługa, która całkowicie odmieni wystrój Waszej sali, tworząc niepowtarzalną ozdobę tego wnętrza.

Read More