O nas


Uwielbiamy stwarzać magiczny i niepowtarzalny klimat. Kochamy nietypowe realizacje i nowe wyzwania. Dobrze oświetlona przestrzeń jest kluczem do stworzenia nastroju i bajecznej atmosfery.

Ogromnie namawiamy do organizacji ślubu w plenerze. Nie ma przyjęcia weselnego bez tańców, a nie ma tańców bez odpowiedniego podłoża. Dlatego serdecznie zachęcamy do zainteresowania się jedną z naszych propozycji jaką jest drewniany parkiet oraz strefa chillout! Tworzymy przestrzeń do relaksu i zabawy, która dopasuje się do każdego ogrodu. Z nami możesz złapać oddech, odpocząć na leżakach bądź tańczyć boso pod gołym niebem popijając lemoniadę. Dla wielbicielu stylu boho również się coś znajdzie!

Zuza

Współzałożycielka Light Me. W branży eventowej działa od 2014 roku. To właśnie ona odpowiada za koordynację naszych działań.

Michał

Współzałożyciel Light Me. Z zamiłowania filmowiec i pasjonat dobrego światła. Spokój, ambicja i precyzja to jego znak rozpoznawczy.

Asia

Wizja, kreatywność i dbałość o detale. Na co dzień brand manager w dużej korporacji. Swoim doświadczeniem i wiedzą pomaga rozwijać Light Me.