08
kwi

Checklista – ślubnych dekoracji

Planowanie wesela niezależnie od tego, czy masz na to dwa lata lub trzy miesiące, może być stresujące. Dodatkowo w dzisiejszych czasach coraz więcej uwagi przywiązuje się do aranżacji wesela. W końcu te wszystkie drobne akcenty i starannie dobrane elementy wystroju, mogą mieć ogromny wpływ na ogólną estetykę Waszego dnia. Nie wspominając o tym, że naprawdę pomagają uczynić go tak osobistym, niezapomnianym i nieszablonowym. 

Jeśli tak jak my uwielbiasz dbać o szczegóły i dodatki, a w myślach masz niekończące się listy pomysłów, nasza „checklista dekoracji ślubnych” jest dla Ciebie! 

Niezależnie od tego, czy chcesz, aby Wasz ślubny wystrój był nietypowy i wyszukany, czy prosty i tradycyjny, istnieją pewne elementy, które należy wziąć pod uwagę, planując ogólny wygląd swojego dnia. Zaplanuj dzień zgodnie ze swoimi upodobaniami i co najważniejsze, budżetem.

Stworzyliśmy gotową do pobrania listę wszystkich niezbędnych dekoracji weselnych, które warto wziąć pod uwagę planując swój ślub. W końcu są miliony drobnych szczegółów, o których musisz pamiętać, gdy jesteś w trakcie planowania największego i najważniejszego dnia w Waszym życiu.

Z naszą kontrolną listą ślubnych dodatków, możesz być pewny, że pamiętałaś/eś o każdym elemencie 🙂

Pamiętaj – planując wszystko z małym wyprzedzeniem TEN DZIEŃ stanie się mniej stresujący i jeszcze bardziej doskonały!