25
lis

Girlandy świetlne – oświetlenie na Waszym weselu

Wraz z nimi rozbłyśnie ten dzień

Girlandy świetlne to w ostatnim czasie coraz chętniej wykorzystywane rozwiązanie na weselach czy innych, równie ważnych wydarzeniach. Nic w tym dziwnego, ponieważ pięknie błyszczące lampki, rozmieszczone w przemyślany sposób dodają pomieszczeniom oraz ogrodom pewnej romantyczności i niepowtarzalnego charakteru. To doskonały dodatek, który sprawdzi się zarówno na dużym i hucznym weselu, jak i klimatycznej uroczystości w wąskim gronie. Wyjątkowy klimat, który tworzy się przy ich wykorzystaniu zachwyca i sprawia, że przeżywane przez gości chwile są jeszcze bardziej wyjątkowe. W jaki sposób skutecznie rozplanować rozmieszczenie girland i na co zwrócić uwagę?

Girlandy świetlne – kilka słów wstępu

Ta piękna ozdoba to nic innego niż rodzaj oświetlenia, który przybył do naszego kraju ze Stanów Zjednoczonych. Jeszcze kilka lat temu podziwialiśmy je jedynie w filmach i serialach produkowanych za wielką wodą. Obecnie możemy używać ich praktycznie dowolnie, a ograniczeniem jest jedynie nasza wyobraźnia i oczywiście warunki lokalowe. Girlandy świetlne to świetny pomysł na oświetlenie wnętrza jak i ogrodów przed salą weselną. Girlandy umożliwiają optyczne powiększenie powierzchni użytkowej, co przydaje się w przypadku mniejszych lokali. Jednocześnie dzięki girlandom z łatwością urządzimy strefę chillout, która na każdym wydarzeniu jest wręcz wymagana! Największym wyzwaniem przy wyborze girland świetlnych jest mnogość pomysłów na ich rozmieszczenie na miejscu wydarzenia oraz to, liczba żarówek będzie potrzebna do uzyskania świetnego efektu.

Nasza starannie zaprojektowana oferta girland świetlnych przeznaczonych na wynajem obejmuje dwa rodzaje żarówek w zależności od wymagań klientów. Oferujemy zarówno girlandy ze standardowymi żarówkami, ale także girlandy z żarówkami umożliwiającymi regulację natężenia światła. 

girlandy żarówkowe, wesele w plenerze
źródło: https://heyfolks.pl

Jak rozmieścić girlandy świetlne na weselu?

Oświetlenie to można stosować nie tylko w przydomowych ogródkach, na tarasach czy balkonach. Gdzie można umieścić girlandy świetlne? Pod kątem wesel organizowanych zarówno w środku, jak i na zewnątrz można zainstalować girlandy na drzewach, altanach, filarach czy ościeżnicach. Girlandy świetlne najczęściej mocuje się za pomocą odpowiednio dobranych kotw, które gwarantują stabilność całej instalacji. W pierwszej kolejności zaplanuj przestrzeń, jaką masz do dyspozycji, gdzie rozmieścisz girlandy. Niezbędne będzie także określenie ile żarówek oraz kotw będzie potrzebnych do osiągnięcia zadowalającego efektu. W razie wątpliwości zachęcamy do kontaktu – nasz zespół profesjonalistów z przyjemnością podpowie co wybrać!

Girlandy świetlne to świetna opcja, którą z dużym powodzeniem wykorzystują restauratorzy czy właściciele lokali, w których odbywają się wesela. Przede wszystkim sprawdza się idealnie podczas długich, letnich wieczorów i towarzyszących tej niepowtarzalnej aurze imprez. Przyciemnione światła dodadzą oczywiście romantyzmu, ale także jednocześnie zapewnią kameralną atmosferę. Ciekawą opcją może być wykorzystanie różnych kolorów świateł, dopasowując je umiejętnie do charakteru wydarzenia. Przy odpowiednim dopasowaniu można osiągnąć oczekiwany, zarówno przez gości, jak i przez organizatorów, efekt. Podkreśli to, co konkretnie chcemy przekazać, czyli między innymi radość, świeżość czy spokój.

oświetlenie na wesele
strefa relaksu

Girlandy świetlne na wesele

Girlandy na wesele to jedne z najciekawszych elementów dekoracyjnych na to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie. Przytłumione światła budują wyjątkową atmosferę. Kojarzą się ze spokojem i bezpieczeństwem. Co ciekawe takie elementy bardzo ładnie komponują się na zdjęciach, które są pamiątką na całe życie.

first dance
oświetlenie na wesele