08
sty

Kwiatowe trendy 2018

Poszukując inspiracji na bukiet ślubny, warto pokusić się o rąbek świeżości.

Przy tak wielu oszałamiających kolorach, nieoczekiwanych fakturach i kształtach jest tyle miejsca na kreatywność.

Czas się zatrzymać i poczuć ten zapach…

bukiet weselny

Na temat ślubnych trendów 2018 rozmawialiśmy z założycielką Kwiaty Wianki, Moniką Pietras, o tym czego możemy oczekiwać  w zakresie kwiatów ślubnych w przyszłym roku.

„Bukiet ślubny – to na nim opiera się cała aranżacja wesela. Butonierka Pana młodego, dekoracja stołów, często wystrój kościoła – te wszystkie elementy mają nawiązywać swoim stylem do bukietu Panny Młodej.

Najczęściej jest to pierwszy detal, który widzą goście dlatego poświęcamy mu zawsze najwięcej czasu. Chcemy aby zrobił jak najlepsze wrażenie. W poprzednim sezonie królował kolor bordo. Coraz więcej Panien Młodych wybierało odważne aranżacje z mocnymi kolorami. Sporo Par Młodych rezygnuje ze sztampowych barw ślubnych- bieli, pudrowego różu. Ku naszej uciesze trendy zmierzają w stronę nieoczywistych, nowoczesnych bukietów i kompozycji.

Staramy się aby nasze bukiety nie przybierały formy zbitej kuli, były przestrzenne, z dużą ilością elementów oraz kolorów.

Warto otworzyć się na rodzaje kwiatów, które na pierwszy rzut oka nie są atrakcyjne. W towarzystwie innych gatunków mogą stworzyć coś, co nas zachwyci. To samo dotyczy kolorów”.

Zachęcamy do eksperymentowania!

bukiet weselny bordo

zieleń ślub

wianek

kompozycja na stół

bukiet weselny

kompozycja na stół zieleń

bukiet ślubny greenery

wianek na ślub

bukiet ślubny zieleń

bukiet ślubny greenery

bukiet ślubny 2018

fotografia i kompozycje  #kwiatywianki

https://www.facebook.com/KwiatyWianki/

https://www.instagram.com/kwiaty_wianki/

https://www.facebook.com/lightmepl/

https://www.instagram.com/lightme_pl/