08
Sty

Kwiatowe trendy 2018

Poszukując inspiracji na bukiet ślubny, warto pokusić się o rąbek świeżości.

Przy tak wielu oszałamiających kolorach, nieoczekiwanych fakturach i kształtach jest tyle miejsca na kreatywność.

Czas się zatrzymać i poczuć ten zapach…

Na temat ślubnych trendów 2018 rozmawialiśmy z założycielką Kwiaty Wianki, Moniką Pietras, o tym czego możemy oczekiwać  w zakresie kwiatów ślubnych w przyszłym roku.

„Bukiet ślubny – to na nim opiera się cała aranżacja wesela. Butonierka Pana młodego, dekoracja stołów, często wystrój kościoła – te wszystkie elementy mają nawiązywać swoim stylem do bukietu Panny Młodej.

Najczęściej jest to pierwszy detal, który widzą goście dlatego poświęcamy mu zawsze najwięcej czasu. Chcemy aby zrobił jak najlepsze wrażenie. W poprzednim sezonie królował kolor bordo. Coraz więcej Panien Młodych wybierało odważne aranżacje z mocnymi kolorami. Sporo Par Młodych rezygnuje ze sztampowych barw ślubnych- bieli, pudrowego różu. Ku naszej uciesze trendy zmierzają w stronę nieoczywistych, nowoczesnych bukietów i kompozycji.

Staramy się aby nasze bukiety nie przybierały formy zbitej kuli, były przestrzenne, z dużą ilością elementów oraz kolorów.

Warto otworzyć się na rodzaje kwiatów, które na pierwszy rzut oka nie są atrakcyjne. W towarzystwie innych gatunków mogą stworzyć coś, co nas zachwyci. To samo dotyczy kolorów”.

Zachęcamy do eksperymentowania!

fotografia i kompozycje  #kwiatywianki

https://www.facebook.com/KwiatyWianki/

https://www.instagram.com/kwiaty_wianki/

https://www.facebook.com/lightmepl/

https://www.instagram.com/lightme_pl/